Tel: +420 602 236 575
jizerskehory@seznam.cz

text text text text text text text text

DĚTSKÉ POBYTY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Hotel ADLER se specializuje výhradně na mateřské školky v přírodě, školy v přírodě, tábory, sportovní soustředění a jiné dětské skupinové pobyty, které nabízíme již od roku 1996.


V našem hotelu zajistíme po dohodě stravování až v rozsahu plné penze, tj. strava 5 x denně včetně pitného režimu. Lze domluvit alternativní stravu, stravu s bezlepkovou, vegetariánskou nebo jinou dietou, polopenzi nebo jiná specifika. V případě celodenního výletu připravujeme bohatý balík na cestu, pitíčko a k večeři potom polévku a hlavní jídlo. Naše objekty jsou schváleny Hygienickou stanicí, oddělení hygieny dětí a dorostu pro ubytování dětských akcí včetně stravování. Lékař bydlí v obci a je ochotný přijít k nemocnému. Na hotelu máme k dispozici marodku, jednolůžkový izolační pokoj pro nemocné.


Zadní strana hotelu Děti na obědě Travnatý prostor za hotelem

Z hotelu vedou v přízemí dveře rovnou na soukromou oploceno zahradu - multifunkční hřiště. Zde naleznete jak venkovní posezení se slunečníky, tak travnaté hřiště s brankami na fotbal, ruské kuželky a oplocené hřiště na minigolf.


Jistě Vás bude zajímat ohniště s lavičkami pro opékání špekáčků.


Spaní pod širákem Zdravá strava Hřiště na minigolf
Ohniště s posezením Zábava všeho druhu Houby


DŮLEŽITÉ!!! Pokud je u nás dětská skupina, nejsou u nás ubytovaní jiní hosté a objekt je k dispozici celý plně jen k potřebám této skupiny, tzn. budete u nás jen vy sami!